حقایق سریع در مورد شپش سر  

شپش سر یک خطر بهداشتی نیست، نشانه ای از سلامت ضعیف یا علت بیماری است. آنها در میان کودکان پیش دبستانی و مدارس ابتدایی رایج هستند و می توانند به بقیه خانوارها گسترش پیدا کنند.
شپش بالغ  حدود یک هشتم اینچ طول، اندازه یک دانه کنجد است و آنها تا 30 روز زندگی می کنند. شپش سر می تواند حدود 1 تا 2 روز خارج از سر انسان زندگی کند. شپش سر ماده بزرگتر از نر است و می تواند در حدود 8 تخم در روز بگذارد.اگر در موهای تیره تر اتفاق می افتد، شپش  تیره تر می شود.
ب

ادامه مطلب  

درمان شپش سر با سرکه  

سرکه به طور معمول به عنوان درمان موثر موثر بروز شپش سر مورد استفاده قرار می گیرد.
اکثر مردم می گویند که سرکه تخم های شپش و شپش سرخ شده را از بین می برد . ما خواهید دید که این واقعا درست نیست. مشکل این است که افرادی که محصولات ضد انسانی تجاری را به فروش می رسانند، می گویند که داروهای خانگی برای شپش سر مانند سرکه کار نمی کنند. این هم درست نیست.
حقیقت این است که سرکه نمیتواند شپش های بالغ را از بین ببرد ، زیرا به سادگی خواصی برای انجام این کار ن

ادامه مطلب  

گزینه های مقاومت و درمان شپش  

شناسایی شپش ها  و گزینه های مختلف درمان شپش پس از در نظر گرفتن مقاومت شپش و شکست بعد از درمان
علیرغم آگاهی بیشتر از تخم شپش ، امروزه آگاهی در مورد  این آلودگی با جامعه 50 سال پیش تغییری نکرده است. [1] با این حال، دشوار است بدانید که چندین مورد در حال حاضر در انگلستان وجود دارد و آیا در طول این زمان میزان بروز مواردابتلا به شپش افزایش یافته است، زیرا اطلاعات جمع آوری شده توسط بازرسی های مدرسه تا اواسط دهه 1980 اغلب این موضوع را نشان می دهد . بر اسا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1